Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w wyniku procedury konkursowej na najlepszą pracę dyplomową obronioną w roku akademickim 2019/2020 na Wydziale Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych, komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepsze prace dyplomowe.
W skład komisji, która wyłoniła zwycięzców weszli dr hab. Paweł Lubiewski (przewodniczący komisji), dr Małgorzata Demiańczuk-Popiało (sekretarz) oraz członkowie z dyscypliny nauki o bezpieczeństwo:  dr hab. Adam Hołub, dr hab. Tomasz Aleksandrowicz, dr Justyna Jurczak, z dyscypliny nauki prawne prof. dr hab. Mieczysław Goettel, prof. dr hab. Wiesław Pływaczewski oraz dr Małgorzata Andrzejczak-Świątek.

Komisja przyznała następujące lokaty:

I miejsce:

Maciej Banasiak, student kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne praca licencjacka

pt. „Rola i sposób wykorzystania samochodu w trakcie kontaktu ogniowego, prowadzonego przez funkcjonariuszy Policji”.

Promotorem pracy był dr Marcin Nowak.

II miejsce:

Kamila Grzona, studentka kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, praca magisterska

pt. „Weightism jako nowa forma dyskryminacji i jej wpływ na poczucie bezpieczeństwa osób z nadwagą oraz otyłością w Polsce”.

Promotorem pracy była dr Justyna Jurczak.

III miejsce:

Żaneta Radziejewska, studentka kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, praca magisterska

pt. „Mowa nienawiści w Internecie – analiza treści zamieszczanych na fanpage’ach osób publicznych”.

Promotorem pracy była dr Justyna Jurczak.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Redaktor WBiNP