Herb Polski  Policja

Kanclerz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie mł. insp. Andrzej Pawłowski

Mł. insp. Andrzej Pawłowski urodził się w 1972 roku w Miechowie. W 1997 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Administracji Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach (2000 r.). W 2009 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania kryzysowego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie a w 2010 roku – Wydział Prawa Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – Studium Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Od początku służby w Policji, tj. od 1993 roku związany z pionem prewencji. Służbę pełnił w Komendzie Rejonowej Policji w Miechowie, a od 1997 roku – w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie: w Zakładzie Ruchu Drogowego, następnie od 2004 roku – w Zakładzie Służby Prewencyjnej. Od 15 lutego 2018 roku w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Z dniem 1 marca  2018 r. mianowany na stanowisko Kanclerza Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego. Autor licznych publikacji o tematyce ogólnopolicyjnej związanej z bezpieczeństwem, a także szeroko rozumianą prewencją w Policji.

tel. +48 89 621 51 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.