wyszukiwarka

Herb Polski

Kanclerz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. Agnieszka Leśniewska

Pani Kanclerz WSPol Insp. Agnieszka Leśniewska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także podyplomowe studia w zakresie Kontroli i Audytu, a także Zarządzania i Pedagogiki.

W szeregi Policji wstąpiła w 1997 r. Przechodząc kolejne etapy kariery zawodowej była m. in.: wykładowcą prawa finansowego i gospodarczego w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz ekspertem realizującym kontrole wewnętrzne w pionie logistycznym.

Nadzorowała także jako Pełnomocnik pion ochrony informacji niejawnych, a także jako kierownik komórki, realizację zadań w obszarach: kontroli wewnętrznej, bezpieczeństwa i higieny pracy, medycyny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, a także w zakresie problematyki mobilizacyjno-obronnej i ochrony fizycznej jednostki. Była także Zastępcą Pełnomocnika do spraw Ochrony Informacji Niejawnych Komendanta Głównego Policji. Od 2017 r. roku pełniła służbę w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji – w Departamencie Porządku Publicznego, a także w Departamencie Bezpieczeństwa, zajmując się m. in. realizacją zadań związanych ze szkolnictwem policyjnym oraz ochroną informacji niejawnych.

Z dniem 16 kwietnia 2020 r., rozkazem personalnym Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, insp. Agnieszce Leśniewskiej powierzono obowiązki Kanclerza Uczelni, natomiast z dniem 4 września 2020 r. została mianowana na stanowisko Kanclerza Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Kanclerz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, w trakcie swojej kariery, została odznaczona brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz srebrną Odznaką Zasłużony Policjant.

 

tel. +48 47 733 51 13
fax. +48 47 733 51 53

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.