wyszukiwarka

Herb Polski

Spóźniłeś się z wyborem studiów podyplomowych? Nie trać nadziei! Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie proponuje Ci kierunek studiów podyplomowych, który nie tylko poszerzy Twoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa imigracyjnego, ale sprawi, że podniesiesz swoje kompetencje, tak bardzo potrzebne w awansie zawodowym. Śpiesz się! Masz czas do 12 lutego 2016r.

 

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie to jedyna w Polsce szkoła wyższa, która świadczy swoje usługi w zakresie edukacji zarówno dla policjantów jak i osób cywilnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Wydział Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPol swoją ofertę studiów rozszerzył o niespotykane na innych uczelniach wyższych studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa imigracyjnego.

Te nowatorskie kierunki w sposób szczególny przygotują do pełnienia odpowiedzialnych ról związanych z bezpieczeństwem państwa m.in.: funkcjonariuszy  służb mundurowych, pracowników administracji rządowej i samorządu terytorialnego oraz przedstawicieli podmiotów pozarządowych.

Studia podyplomowe:

Bezpieczeństwo imigracyjne

Głównym celem kształcenia w ramach przedmiotowych studiów jest nabycie przez studentów wiedzy i umiejętności oraz wypracowanie predyspozycji przydatnych do efektywnej realizacji obecnych i przyszłych zadań w aspekcie szeroko pojmowanego zapobiegania i przeciwdziałania zagrożeniom ze strony cudzoziemców nielegalnie przebywających /przybywających w/do RP.

Słuchacze studiów podyplomowych poznają w sposób systematyczny i systemowy zagadnienia odnoszące się do zjawiska nielegalnej imigracji występujących w polskich uwarunkowaniach, a także mechanizmy przeciwdziałania temu problemowi.

Warunki i tryb rekrutacji

Dokładne informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie www.wspol.edu.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPol – tel. (89) 621 5721, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.