wyszukiwarka

Herb Polski

czarna wstążka Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi – st. sierż. Tomasza Iwańca z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. Zginął w wypadku drogowym na trasie Rakówka - Przymiarki. Tomek miał 39 lat. Służbę w Policji rozpoczął 2007 roku. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia, w imieniu swoim, kierownictwa i wszystkich policjantów oraz pracowników polskiej Policji składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk.

Dzisiejszy dzień przyniósł nam bardzo smutną wiadomość o śmierci naszego kolegi. W drodze na służbę na trasie pomiędzy miejscowościami Rakówka – Przymiarki doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierowca samochodu m-ki Opel zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem m-ki Citroen, którym kierował policjant. 39-letni policjant z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji naszego Kolegi nie udało się uratować.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Główny Policji gen.insp. dr Jarosław Szymczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, podinsp. Marek Jamroz Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju oraz policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy.

St.sierż. Tomasz Iwaniec miał 39 lat. Służbę w Policji rozpoczął 2007 roku. Policjant pozostawił żonę i dwie córeczki. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa. To ogromna tragedia i strata, zarówno dla Rodziny, jak i Policji. Żegnaj Tomku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Cześć Jego pamięci!

Źródło: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/174233,Policjant-zginal-w-drodze-na-sluzbe-Czesc-jego-pamieci.html