Zebranie sprawozdawczo – wyborcze 2010

Rok 2010 jest rokiem sprawozdawczo – wyborczym w Stowarzyszeniu Emerytów i Rencistów Policyjnych w całym kraju. W ostatnią sobotę marca br. Zarząd Koła SE i RP przy Wyższej Szkole Policji zwołał Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze, na którym dokonano podsumowania upływającej kadencji. Na zebranie przybył Komendant Rektor WSPol. mł. insp. dr hab. Arkadiusz Letkiewicz, I-szy Zastępca Prezesa Zarządu Głównego SE i RP kol. Henryk Borowiński oraz Kierownik Rektoratu WSPol. mł. insp. Bogdan Kielin.

Zebrani po wysłuchaniu sprawozdania z działalności Zarządu wygłoszonego przez Prezesa Koła, sprawozdania finansowego Skarbnika Koła oraz protokółu Komisji Rewizyjnej z przeprowadzonej kontroli, udzielili ustępującemu Zarządowi absolutorium, dokonali wyboru nowych władz koła oraz wyznaczyli kierunki działań na następną kadencję. Dokonano także wyboru 3 delegatów na Zjazd Wojewódzki. Oprócz formalnej części zebrania jakim każde zebranie musi odpowiadać, odbyła się też część bardzo uroczysta. Na wniosek Zarządu Koła Kapituła Odznaczeń ZG SE i RP wyróżniła Komendanta Wyższej Szkoły Policji mł. insp. dr hab. Arkadiusza Letkiewicza Odznaką „Za wybitne Zasługi dla SE i RP”, mł. insp. Bogdana Kielina oraz Wice Prezesa Koła kol. Zbigniewa Kowala Odznaką „Za Zasługi dla SE i RP z Dyplomem”. Ponadto 14 jubilatom wręczono okolicznościowe adresy z okazji rocznicy urodzin. Odznaczonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy a wybranym władzom Koła życzymy owocnej pracy w nowej kadencji.

Skład nowych władz koła i delegatów na zjazd wojewódzki przedstawia się następująco:

Zarząd Koła:

Ryszard Gidziński Prezes Zarządu Koła tel. 668 809 126