BAL KARNAWAŁOWY 2019

 

W dniu 02 marca 2019 r Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów przy WSPol. w Szczytnie zorganizował spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie odbyło się w miejscowej  restauracji „Zacisze”. Udział w zabawie wzięli również członkowie Niezależnego Związku Zawodowego Policji z WSPol.


Zamiarem zabawy była integracja środowiska policyjnego i należne uczczenie  święta Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz konkursy - tańca towarzyskiego, degustacja potraw przygotowanych przez kuchnię restauracji i wspólne wykonanie pieśni biesiadnych. Po przywitaniu uczestników przez przedstawiciela Zarządu Kola Wojciecha Ostrycharza rozpoczęto zabawę. Muzykę do tańca „przygrywał” D.J. Leszek Teofilak. Muzyka była odpowiednio dobrana dla uczestników zabawy, co wynikało z wypowiadanych na sali opinii.


Po zaspokojeniu „pierwszego głodu” poszczególni przedstawiciele stołów wręczyli paniom kwiaty - róże wraz z życzeniami od wszystkich panów - uczestników balu. Zabawa przebiegała w miłej i towarzyskiej atmosferze. Z wypowiadanych uczestników wynika, że z balu byli zadowoleni. Do następnego spotkania.


 

Tekst i zdjęcia
Zdzisław Wnukowicz 

 

 

Stworzone dzięki Joomla!