Wigilia 2017w Kole SE i RP……..

Na dzień 15 grudnia 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działający przy uczelni zaprosił swoich członków i ich rodziny na tradycyjne spotkanie wigilijne, na które przybył kapelan szkoły ks. prof. dr hab. Edward Wiszowaty. Po raz pierwszy spotkanie wigilijne uświetnił chór „Mazury”, w którym śpiewa członkini koła kol. Ania Lipka. Po odśpiewaniu kolędy i złożeniu życzeń świątecznych przez ks. Kapelana i Prezesa Ryszarda Gidzińskiego uczestnicy spotkania składając sobie życzenia dzielili się opłatkiem, a po jego zakończeniu chór śpiewał kolędy i pastorałki. Tę część uroczystości zamknięto światełkiem pokoju zapalanym od świecy bożonarodzeniowej. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania spożyli przygotowane na spotkanie dania wigilijne. Na zakończenie dziękując chórowi za uświetnienie spotkania Prezes Zarządu wręczył Pani Ani świąteczny upominek. Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze.