WALNE ZEBRANIE KOŁA SEiRP PRZY WSPol. W SZCZYTNIE.

W dniu 25 marca 2017 r. o godzinie 10:15  odbyło się Walne Zebranie na terenie WSPol-u. Przykra sprawa, że na 235 członków w zebraniu uczestniczyły tylko 34 osoby. Czyżby pozostałych nie interesowały poczynania i plany na przyszłość Koła ?

Było to typowe Walne Zebranie, do którego zobowiązuje Statut Stowarzyszenia, o charakterze  organizacyjno - informacyjnym. Na spotkanie zaproszono Burmistrz Miasta Szczytna Danutę Górską i jej zastępcę Krzysztofa Kaczmarczyka. Wymienieni w formie pokazu multimedialnego przedstawili zamierzenia i tryb działalności Centrum Nauki InnoPolice które powstanie w Szczytnie przy ul. Solidarności. Jest to inwestycja - zamierzenie o znacznych rozmiarach, a o których bliżej można zapoznać się na stronie internetowej { http://innopolice.pl }
Po pokazie i wyborze obowiązujących komisji do sprawnego przeprowadzenia zebrania Prezes Koła Ryszard Gidziński złożył sprawozdanie z działalności za 2016 r. Sprawozdania swoje przedstawili również „szefowie” komisji finansów i rewizyjnej. Sprawozdania przyjęto bez uwag.
Następnie omówiono zamierzenia i plany na 2017 r.  Z wypowiedzi zebranych wynikało, że jest nadal zainteresowanie wycieczką do Krakowa. Zależne jest to jednak od strony organizacyjnej - podróż, noclegi, koszta itp. z których wynika, że jest barak możliwości przelotu z lotniska w Szymanach do Krakowa. Padła wobec tego propozycja wycieczki na wybrzeże - Trójmiasto.
Sprawozdanie z przebiegu Walnego Zebrania znajduje się w siedzibie Koła, z którym można zapoznać się w każdą środę miesiąca w godzinach 10:00 - 12:00 (oprócz miesiąca lipiec - sierpień). Do następnego spotkania.

 

Galeria zdjęć

Tekst i zdjęcia
Zdzisław Wnukowicz

 

 

 

Stworzone dzięki Joomla!