Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Gaudeamus Igitur...w WSPol.

Image W piątek 2 października 2009 roku uroczyście rozpoczęto kolejny rok akademicki w Wyższej Szkole Policji. Na uroczystość przybyli Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Adam Rapacki, Zastępca Komendanta Głównego Policji Pan nadinsp. Kazimierz Szwajcowski oraz rektorzy uczelni z Polski i zagranicy. Na uroczystości nie zagrakło też członków Koła SE i RP.
Podczas uroczystości Pan Adam Rapacki z rąk Komendanta - Rektora mł. ins. Prof. Dr hab. Arkadiusza Letkiewicza otrzymał przyznany mu prze Senat Uczelni Medal Honorowy ?Za zasługi na rzecz uczelni?.
Na zakończenie wykład inauguracyjny pt. Historia szkolnictwa oficerskiego w Szczytnie, wygłosił Prof. Dr hab. Piotr Majer.
Miłym akcentem było wręczenie zaproszonym gościom pamiątkowego medalu wybitego z okazji 55 lecia szkolnictwa oficerskiego w Szczytnie.

 
Święto Policji...

Image Kierownictwo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie nie zapomina o swoich emerytach i rencistach. Na uroczystość z okazji Święta Policji zorganizowaną  w dniu 19 lipca br. zaproszono byłych funkcjonariuszy, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę z WSPol.
Okres letniego wypoczynku spowodował, że na uroczystość przybyła nieliczna reprezentacja Koła SE i RP. Pozostającym w służbie funkcjonariuszom wręczono akty nominacyjne na kolejne stopnie policyjne. Obecni na uroczystości emeryci wysoko cenią zainteresowanie Kierownictwa WSPol. swoimi emerytami.

 
Zdrowie i wypoczynek...

Image Członkowie Koła SE i RP przy WSPol. w Szczytnie, w równym stopniu traktują swoje zdrowie jak i  cenią dobry wypoczynek.  Pamiętając o tej maksymie Zarząd Koła zorganizował na przełomie maja i czerwca br. wyjazd do ośrodka rehabilitacyjno ? wypoczynkowego w Jarosławcu, by jego członkowie mogli wypocząć i zregenerować nadwątlone wiekiem zdrowie i Si...ły.
Na wysokości zadania stanęła też obsługa ośrodka, która przed południem dbała o zdrowie ciała a po południu o zdrowie ducha.
Po dwutygodniowym pobycie uczestniczący w turnusie emeryci i renciści powrócili wypoczęci , zdrowi i zadowoleni.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 24

Stworzone dzięki Joomla!