Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Opłatek w Kole SEiRP

Grudzień tradycyjnie jest miesiącem świątecznych i noworocznych spotkań, na których wszyscy dzielą się tradycyjnym opłatkiem i składają sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie nie mogła też od tradycji odejść.

 

Więcej…
 
Życzenia świąteczne

Image

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów, Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy 2010 rok, by był on szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił marzenia, a także by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Wszystkim emerytom i rencistom policyjnym oraz ich rodzinom życzy

Zarząd Koła.


 
Emeryci i renciści mogą już nosić niebieskie mundury…

Emeryci i renciści mogą już nosić niebieskie mundury…

Więcej…
 
Pożegnanie lata...

Image W dniu 3 października br. Zarząd Koła SE i RP zorganizował wyjazd w mazurskie knieje by pożegnać upływające lato i powitać przybywającą jesień.
Przy ognisku, muzyce, konsumpcji mazurskich potraw i zawodach m. innymi w zbieraniu grzybów na czas, rąbaniu drewna i innych atrakcjach, uczestniczyło ponad 50 członków wraz z rodzinami. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że impreza była wspaniała i tylko żałują, że na następną trzeba będzie tak długo czekać - aż do wiosny.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 24

Stworzone dzięki Joomla!