Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Zebranie sprawozdawczo – wyborcze 2010

Rok 2010 jest rokiem sprawozdawczo – wyborczym w Stowarzyszeniu Emerytów i Rencistów Policyjnych w całym kraju. W ostatnią sobotę marca br. Zarząd Koła SE i RP przy Wyższej Szkole Policji zwołał Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze, na którym dokonano podsumowania upływającej kadencji. Na zebranie przybył Komendant Rektor WSPol. mł. insp. dr hab. Arkadiusz Letkiewicz, I-szy Zastępca Prezesa Zarządu Głównego SE i RP kol. Henryk Borowiński oraz Kierownik Rektoratu WSPol. mł. insp. Bogdan Kielin.

Więcej…
 
Bal karnawałowy

Zarząd Koła SE i RP w ostatnią sobotę krótkiego karnawału zorganizował Bal Emeryta i Rencisty Policyjnego. Zabawa odbyła się w znanej członkom koła restauracji a uczestniczyło w niej 90 osób. Z sondy jaką przeprowadził Zarząd po Balu wynika, że była to jedna z najlepszych zabaw organizowanych przez Koło. Tak trzymać i do zobaczenia za rok…

 
Kulig w Kole……

Zima w tym roku dopisuje – mróz trzyma mocno, a śniegu po pas.
Zarząd Koła wykorzystując te znakomite warunki zorganizował 30 stycznia br. imprezę sportowo - rekreacyjną „W zgodzie z naturą - zimą zdrowiej”.
W przeuroczych mazurskich lasach i znajomej „Kniejówce” członkowie Koła uczestniczyli w kuligu, lepili bałwany, rzucali śnieżkami do celu i brali udział w wyścigach na sankach. Imprezę zakończyła degustacja mazurskiego grzańca i mazurskiego bigosu. Do zobaczenia za rok.

 
Opłatek w Kole SEiRP

Grudzień tradycyjnie jest miesiącem świątecznych i noworocznych spotkań, na których wszyscy dzielą się tradycyjnym opłatkiem i składają sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie nie mogła też od tradycji odejść.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 24

Stworzone dzięki Joomla!