Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Emeryci i renciści mogą już nosić niebieskie mundury…

Emeryci i renciści mogą już nosić niebieskie mundury…

Więcej…
 
Pożegnanie lata...

Image W dniu 3 października br. Zarząd Koła SE i RP zorganizował wyjazd w mazurskie knieje by pożegnać upływające lato i powitać przybywającą jesień.
Przy ognisku, muzyce, konsumpcji mazurskich potraw i zawodach m. innymi w zbieraniu grzybów na czas, rąbaniu drewna i innych atrakcjach, uczestniczyło ponad 50 członków wraz z rodzinami. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że impreza była wspaniała i tylko żałują, że na następną trzeba będzie tak długo czekać - aż do wiosny.

 
Gaudeamus Igitur...w WSPol.

Image W piątek 2 października 2009 roku uroczyście rozpoczęto kolejny rok akademicki w Wyższej Szkole Policji. Na uroczystość przybyli Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Adam Rapacki, Zastępca Komendanta Głównego Policji Pan nadinsp. Kazimierz Szwajcowski oraz rektorzy uczelni z Polski i zagranicy. Na uroczystości nie zagrakło też członków Koła SE i RP.
Podczas uroczystości Pan Adam Rapacki z rąk Komendanta - Rektora mł. ins. Prof. Dr hab. Arkadiusza Letkiewicza otrzymał przyznany mu prze Senat Uczelni Medal Honorowy ?Za zasługi na rzecz uczelni?.
Na zakończenie wykład inauguracyjny pt. Historia szkolnictwa oficerskiego w Szczytnie, wygłosił Prof. Dr hab. Piotr Majer.
Miłym akcentem było wręczenie zaproszonym gościom pamiątkowego medalu wybitego z okazji 55 lecia szkolnictwa oficerskiego w Szczytnie.

 
Święto Policji...

Image Kierownictwo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie nie zapomina o swoich emerytach i rencistach. Na uroczystość z okazji Święta Policji zorganizowaną  w dniu 19 lipca br. zaproszono byłych funkcjonariuszy, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę z WSPol.
Okres letniego wypoczynku spowodował, że na uroczystość przybyła nieliczna reprezentacja Koła SE i RP. Pozostającym w służbie funkcjonariuszom wręczono akty nominacyjne na kolejne stopnie policyjne. Obecni na uroczystości emeryci wysoko cenią zainteresowanie Kierownictwa WSPol. swoimi emerytami.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 23

Stworzone dzięki Joomla!