Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Święto Policji w WSPol…

Emeryci i renciści WSPol. czują się jakby w dalszym ciągu byli w służbie – biorą czynny udział w życiu szkoły i są obecni podczas ważnych uroczystości w niej organizowanych. Tak też było w tym roku. Na uroczystość z okazji Święta Policji zorganizowaną  w dniu 23 lipca zaproszono emerytów, którzy odeszli na emeryturę z WSPol.
Okres letniego wypoczynku spowodował, że na uroczystość przybyła 7 osobowa reprezentacja Koła SE i RP. Wyróżniających się funkcjonariuszy odznaczono odznaczeniami państwowymi i resortowymi oraz wręczono akty nominacyjne na kolejne stopnie policyjne.

Galeria zdjęć>>

 
Przerwa wakacyjna

Zarząd Koła informuje, że ze względu na okres wakacyjny od 1 lipca do 31 sierpnia 2010 roku, siedziba Koła będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się telefonicznie z członkami Zarządu na ich telefony komórkowe.

Życzymy miłych i udanych wakacji.

 
Spotkanie rekreacyjno – sportowe

W dniu 19 czerwca 2010 członkowie Koła spotkali się na imprezie rekreacyjno sportowej „Wiosną i latem –pełnią życia”, która tradycyjnie odbyła się w lasach koło Szczytna.

W imprezie zorganizowanej przez restaurację „Zacisze” wzięło udział 49 osób. Oprócz konkurencji sportowych uczestnicy spotkali się z przedstawicielem Care Center Sara, który przedstawił możliwość 24- godzinnego telefonicznego monitoringu kardiologicznego i całodobowej teleopieki, degustowali potrawy przygotowane przez organizatora i brali udział w konkursie recytatorskim o tematyce mazurskiej. Impreza jak zwykle udana a jej uczestnicy nie mogą się doczekać następnej. A więc do zobaczenia jesienią.

 
Rozrywka w Kole

Zarząd Koła po raz pierwszy zorganizował dwa wyjazdy na imprezy kulturalne. W dniu 16 maja 2010 członkowie Koła byli na występie zespołu Stare Dobre Małżeństwo, a 18 czerwca na spektaklu „Klimakterium”. W sumie na obu występach obecnych było 96 osób.

Były to pierwsze próby zorganizowanych wyjazdów kulturalnych cieszące się sporym zainteresowaniem i sądzimy, że kolejne wyjazdy będą już tylko kwestią czasu i dobrego repertuaru.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 24

Stworzone dzięki Joomla!