Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
"BEZPIECZNA MAJÓWKA - BEZPIECZNE LATO"

Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w dniu 30 maja 2018r. zorganizował spotkanie kulturalno -integracyjne, które dobyło się na terenie miejscowego Miejskiego Ośrodka Sportu znajdującego się nad jeziorem Domowym Dużym przy ul. Spacerowej. Udział w spotkaniu wzięło 65 osób członków koła i ich rodzin, których przywitał prezes koła Ryszard Gidziński. Po powitaniu przekazano pilne informacje dla członków koła i rozpoczęto biesiadę. Zebrani przebywali w "lokalu pod namiotem" umieszczonym na terenie ośrodka.

Pogoda była wyśmienita. Po posileniu się "wyrobami" z grilla rozpoczęły się tańce do muzyki z "wieży" radiowej. Towarzystwo bawiło się dobrze, a tańcom nie było końca o czym świadczyły rozmowy i opinie uczestników biesiady. Jedną z atrakcji było pływanie statkiem MOS-u wokół jeziora, z której skorzystała znaczna ilość uczestników. Z wypowiadanych opinii wynikało, że należy częściej organizować takie spotkania, które integrują nasze środowisko. Do zobaczenia.

Galeria zdjęć

 

Tekst i zdjęcia

Zdzisław Wnukowicz

 

 
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE

Minęły 4 lata od zebrania sprawozdawczo - wyborczego w Kole Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policji przy Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W dniu 24 marca 2018 nadszedł czas na podsumowanie i ocenę dokonań Koła , a także wypracowanie planów i kierunków działań na kolejną 4 - letnią kadencję.

Zgodnie z zapisem statutowym na zwołanym zebraniu, które odbyło się w Sali Senackiej szkoły, wybrano Zarząd, Komisję Rewizyjną oraz delegatów na Wojewódzki Zjazd Delegatów. Do Zarządu Koła wybrano osiem osób: Ryszard Gidziński Przewodniczący Zarządu, Zbigniew Nowakowski i Wojciech Ostrycharz V-ce Przewodniczący, Henryk Radomski Skarbnik, Danuta Kubiak Sekretarz, Ewa Czerw, Stanisław Stefanowicz i Andrzej Sznarkowski członkowie Zarządu. Komisję Rewizyjną wybrano w osobach: Jerzy Mossakowski Przewodniczący, Elżbieta Jagaczewska i Andrzej Gizot członkowie. Na Wojewódzki Zjazd Delegatów wybrano 10 osób.

Zebranie przebiegało w dobrej, spokojnej atmosferze. W dyskusji poruszano tematy dotyczące dalszej działalności Koła i możliwości realizacji planowanych zadań na 2018 r.

Więcej…
 
Życzenia wielkanocne

 

 
Wigilia 2017w Kole SE i RP……..

Na dzień 15 grudnia 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działający przy uczelni zaprosił swoich członków i ich rodziny na tradycyjne spotkanie wigilijne, na które przybył kapelan szkoły ks. prof. dr hab. Edward Wiszowaty. Po raz pierwszy spotkanie wigilijne uświetnił chór „Mazury”, w którym śpiewa członkini koła kol. Ania Lipka. Po odśpiewaniu kolędy i złożeniu życzeń świątecznych przez ks. Kapelana i Prezesa Ryszarda Gidzińskiego uczestnicy spotkania składając sobie życzenia dzielili się opłatkiem, a po jego zakończeniu chór śpiewał kolędy i pastorałki. Tę część uroczystości zamknięto światełkiem pokoju zapalanym od świecy bożonarodzeniowej. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania spożyli przygotowane na spotkanie dania wigilijne. Na zakończenie dziękując chórowi za uświetnienie spotkania Prezes Zarządu wręczył Pani Ani świąteczny upominek. Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 24

Stworzone dzięki Joomla!