Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
ZABAWA KARNAWAŁOWA W WSPOL.

W karnawale same bale - dnia 18/02/2017 r. Zarząd Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych, wspólnie NSZZ Policjantów w WSPol. w Szczytnie zorganizował bal karnawałowy. Impreza odbyła się w sali weselnej "Krystyna" w Korpelach k/Szczytna. Bal otworzył Prezes Stowarzyszenia Ryszard Gidziński.

W zabawie wzięły udział 141 osoby - emeryci i pracownicy WSPol. Do tańca przygrywała kapela Tadeusza Macheli. Był to czternasty bal emerytów i rencistów policyjnych.

Uczestnicy imprezy, bez względu na wiek, pięknie bawili się, a na twarzach widać było radość. Emeryci nie ustępowali w tańcach młodym pracownikom szkoły. Sala taneczna była ładnie udekorowana, a "jadło" było smaczne i zróżnicowane. Ostatni uczestnicy zabawy salę opuszczali, z żalem, że to już koniec o godz. 4:00.

Bal był udany. Do zobaczenia za rok.

" W karnawale same bale. Wszyscy gonią jak najęci. Król z królową tańczą sambę przegryzając gumę mambę, a policjant swym lizakiem, pokazuje figę z makiem"

GALERIA ZDJĘĆ

Tekst i zdjęcia

Zdzisław Wnukowicz

 
Numer rachunku bankowego SEiR

Bank BGŻ BNP PARIBAS

Nr 64 2030 0045 1110 0000 0419 2360

 
Spotkanie opłatkowe.

 

Tradycyjnie Zarząd koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. w Szczytnie, dnia 22 grudnia 2016 r. zorganizował spotkanie wigilijne. W spotkaniu oprócz członków koła udział wzięli zastępca komendanta - rektora insp. dr Danuta Bukowiecka i kapelan szkoły ks. prof. dr hab. Edward Wiszowaty  . Po złożeniu życzeń świątecznych przez przedstawiciela Zarządu i zaproszonych gości uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia.

Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze wspominając poprzednie takie spotkania. Najczęściej życzono zdrowia, spokoju i oby następne spotkanie odbyło się w szerszym gronie.

Posiedzenia Zarządu odbywają się w każdą środę w godz. 10:00 - 12:00

 

Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami

I rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc

I niech zostanie na 12 miesięcy z Wami

Do siego roku życzy Zarząd SEiRP.

 

Więcej…
 
Życzenia 2016

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 22

Stworzone dzięki Joomla!