Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Wigilia 2017w Kole SE i RP……..

Na dzień 15 grudnia 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działający przy uczelni zaprosił swoich członków i ich rodziny na tradycyjne spotkanie wigilijne, na które przybył kapelan szkoły ks. prof. dr hab. Edward Wiszowaty. Po raz pierwszy spotkanie wigilijne uświetnił chór „Mazury”, w którym śpiewa członkini koła kol. Ania Lipka. Po odśpiewaniu kolędy i złożeniu życzeń świątecznych przez ks. Kapelana i Prezesa Ryszarda Gidzińskiego uczestnicy spotkania składając sobie życzenia dzielili się opłatkiem, a po jego zakończeniu chór śpiewał kolędy i pastorałki. Tę część uroczystości zamknięto światełkiem pokoju zapalanym od świecy bożonarodzeniowej. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania spożyli przygotowane na spotkanie dania wigilijne. Na zakończenie dziękując chórowi za uświetnienie spotkania Prezes Zarządu wręczył Pani Ani świąteczny upominek. Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze.

Więcej…
 
SPOTKANIE SPORTOWO-INTEGRACYJNE KOŁA SIEiRP PRZY WSPol. W SZCZYTNIE

W dniu 17 czerwca 2017 r. odbyło się wiosenne spotkanie członków Koła RE i R przy WSPol. w Szczytnie. Spotkanie nad jeziorem Wałpusz - na terenie ośrodka wypoczynkowego, przebiegało na świeżym powietrzu. Uczestnicy spotkania raczyli się gorącą grochówką oraz "wypiekami" z ogniska i grilla. Dobra wiosenna pogoda sprzyjała miłemu spotkaniu przy wesołej atmosferze. Wspomnieniom członków koła nie było końca, a szczególnie wesołe sytuacje z czasów pracy zawodowej najbardziej śmieszyły. Spotkanie przebiegło w miłej, wesołej, pogodnej atmosferze.
Do następnego spotkania.

Galeria zdjęć

Tekst
Zdzisław Wnukowicz
Zdjęcia
Zbigniew Nowakowski

 
WALNE ZEBRANIE KOŁA SEiRP PRZY WSPol. W SZCZYTNIE.

W dniu 25 marca 2017 r. o godzinie 10:15  odbyło się Walne Zebranie na terenie WSPol-u. Przykra sprawa, że na 235 członków w zebraniu uczestniczyły tylko 34 osoby. Czyżby pozostałych nie interesowały poczynania i plany na przyszłość Koła ?

Było to typowe Walne Zebranie, do którego zobowiązuje Statut Stowarzyszenia, o charakterze  organizacyjno - informacyjnym. Na spotkanie zaproszono Burmistrz Miasta Szczytna Danutę Górską i jej zastępcę Krzysztofa Kaczmarczyka. Wymienieni w formie pokazu multimedialnego przedstawili zamierzenia i tryb działalności Centrum Nauki InnoPolice które powstanie w Szczytnie przy ul. Solidarności. Jest to inwestycja - zamierzenie o znacznych rozmiarach, a o których bliżej można zapoznać się na stronie internetowej { http://innopolice.pl }
Po pokazie i wyborze obowiązujących komisji do sprawnego przeprowadzenia zebrania Prezes Koła Ryszard Gidziński złożył sprawozdanie z działalności za 2016 r. Sprawozdania swoje przedstawili również „szefowie” komisji finansów i rewizyjnej. Sprawozdania przyjęto bez uwag.
Następnie omówiono zamierzenia i plany na 2017 r.  Z wypowiedzi zebranych wynikało, że jest nadal zainteresowanie wycieczką do Krakowa. Zależne jest to jednak od strony organizacyjnej - podróż, noclegi, koszta itp. z których wynika, że jest barak możliwości przelotu z lotniska w Szymanach do Krakowa. Padła wobec tego propozycja wycieczki na wybrzeże - Trójmiasto.
Sprawozdanie z przebiegu Walnego Zebrania znajduje się w siedzibie Koła, z którym można zapoznać się w każdą środę miesiąca w godzinach 10:00 - 12:00 (oprócz miesiąca lipiec - sierpień). Do następnego spotkania.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 22

Stworzone dzięki Joomla!