Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE

Minęły 4 lata od zebrania sprawozdawczo - wyborczego w Kole Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policji przy Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W dniu 24 marca 2018 nadszedł czas na podsumowanie i ocenę dokonań Koła , a także wypracowanie planów i kierunków działań na kolejną 4 - letnią kadencję.

Zgodnie z zapisem statutowym na zwołanym zebraniu, które odbyło się w Sali Senackiej szkoły, wybrano Zarząd, Komisję Rewizyjną oraz delegatów na Wojewódzki Zjazd Delegatów. Do Zarządu Koła wybrano osiem osób: Ryszard Gidziński Przewodniczący Zarządu, Zbigniew Nowakowski i Wojciech Ostrycharz V-ce Przewodniczący, Henryk Radomski Skarbnik, Danuta Kubiak Sekretarz, Ewa Czerw, Stanisław Stefanowicz i Andrzej Sznarkowski członkowie Zarządu. Komisję Rewizyjną wybrano w osobach: Jerzy Mossakowski Przewodniczący, Elżbieta Jagaczewska i Andrzej Gizot członkowie. Na Wojewódzki Zjazd Delegatów wybrano 10 osób.

Zebranie przebiegało w dobrej, spokojnej atmosferze. W dyskusji poruszano tematy dotyczące dalszej działalności Koła i możliwości realizacji planowanych zadań na 2018 r.

Więcej…
 
Życzenia wielkanocne

 

 
Wigilia 2017w Kole SE i RP……..

Na dzień 15 grudnia 2017 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działający przy uczelni zaprosił swoich członków i ich rodziny na tradycyjne spotkanie wigilijne, na które przybył kapelan szkoły ks. prof. dr hab. Edward Wiszowaty. Po raz pierwszy spotkanie wigilijne uświetnił chór „Mazury”, w którym śpiewa członkini koła kol. Ania Lipka. Po odśpiewaniu kolędy i złożeniu życzeń świątecznych przez ks. Kapelana i Prezesa Ryszarda Gidzińskiego uczestnicy spotkania składając sobie życzenia dzielili się opłatkiem, a po jego zakończeniu chór śpiewał kolędy i pastorałki. Tę część uroczystości zamknięto światełkiem pokoju zapalanym od świecy bożonarodzeniowej. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania spożyli przygotowane na spotkanie dania wigilijne. Na zakończenie dziękując chórowi za uświetnienie spotkania Prezes Zarządu wręczył Pani Ani świąteczny upominek. Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze.

Więcej…
 
SPOTKANIE SPORTOWO-INTEGRACYJNE KOŁA SIEiRP PRZY WSPol. W SZCZYTNIE

W dniu 17 czerwca 2017 r. odbyło się wiosenne spotkanie członków Koła RE i R przy WSPol. w Szczytnie. Spotkanie nad jeziorem Wałpusz - na terenie ośrodka wypoczynkowego, przebiegało na świeżym powietrzu. Uczestnicy spotkania raczyli się gorącą grochówką oraz "wypiekami" z ogniska i grilla. Dobra wiosenna pogoda sprzyjała miłemu spotkaniu przy wesołej atmosferze. Wspomnieniom członków koła nie było końca, a szczególnie wesołe sytuacje z czasów pracy zawodowej najbardziej śmieszyły. Spotkanie przebiegło w miłej, wesołej, pogodnej atmosferze.
Do następnego spotkania.

Galeria zdjęć

Tekst
Zdzisław Wnukowicz
Zdjęcia
Zbigniew Nowakowski

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 23

Stworzone dzięki Joomla!