Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Wyjazd do Warszawy…….

 

Tydzień temu członkowie Koła SE i RP wrócili z leczenia sanatoryjnego w Nałęczowie a już 27 czerwca wyruszyli w kolejną podróż tym razem do Warszawy by zwiedzić słynne Centrum Nauki „Kopernik” oraz arenę ostatnich Mistrzostw Europy w piłce nożnej- jeden z najpiękniejszych stadionów - Stadion Narodowy.

Było co zwiedzać i zobaczyć na własne oczy.
Należy sądzić, że następne przedsięwzięcie organizowane przez Zarząd Koła będzie nie mniej atrakcyjne. A tym czasem życzymy wszystkim pięknej pogody i wspaniałych wakacji.

 

 
Rejs statkiem

Zarząd Koła realizując ustalenia związane z dziesiątą rocznicą powstania Koła SE i RP zaprosił swoich członków do wzięcia udziału w rejsie statkiem po wielkich jeziorach mazurskich (Guzianka Wielka i Mała, Bełdany, Mikołajskie, Seksty, Śniardwy). Rejs doszedł do skutku 31 maja 2014 roku a wzięło w nim udział 129 członków Koła. Statkiem „Faryj III” dowodził właściciel Eugeniusz Faryj, który ciekawą narracją przybliżył nam historię oraz bogactwo przyrody  tej części   Mazur. Pogoda  sprzyjała - świeciło słońce, wiała lekka bryza – frekwencja i humory dopisały a nasz kolega Krzysztof Augustyniak muzyką i śpiewem umilał pobyt na statku. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

 
Zebranie sprawozdawczo – wyborcze w Kole.

W dniu 22 marca w Kole Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze, na którym dokonano podsumowania 4 letniej działalności Koła oraz wybrano nowe władze.

Więcej…
 
Bal Karnawałowy w Kole 2014

W tym roku Koło SE i RP przy WSPol. obchodzi 10 rocznicę jego powstania. Zarząd przygotował swoim członkom wiele przedsięwzięć a pierwszym był Bal Emeryta jaki odbył się 22 lutego. Bal otwarto pokazem multimedialnym, w którym przedstawiono migawki z wszystkich imprez organizowanych przez Zarząd w ciągu całego dziesięciolecia i tradycyjną lampką szampana. W Balu uczestniczyło 110 osób. a do tańca przygrywał na „żywo” zespół muzyczny proponując muzykę stosownie do wieku. Uczestnicy jednogłośnie określili były już Bal jednym z najlepszych. A więc do zobaczenia na jubileuszowym balu za rok.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 22

Stworzone dzięki Joomla!