Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Grzyby i ryby…

Wyjazdy na spotkania rekreacyjno – sportowe weszły na stałe do tradycji Koła i są z niecierpliwością oczekiwane przez jego członków. Tak też było w sobotę 27 września br, w którym to dniu zorganizowano imprezę „Ryby i grzyby”. Pogoda dopisała – gorzej było z grzybami i rybami czego dowodem mogą być głosy po zakończeniu spotkania, że „z grzybów to najwięcej było…”. W zamian tego była wesoła zabawa, do której przygrywał członek koła kol. Krzysztof Augustyniak a uczestnicy dobrze się bawili. Do następnego spotkania na łonie przyrody.

 
Wyjazd do Warszawy…….

 

Tydzień temu członkowie Koła SE i RP wrócili z leczenia sanatoryjnego w Nałęczowie a już 27 czerwca wyruszyli w kolejną podróż tym razem do Warszawy by zwiedzić słynne Centrum Nauki „Kopernik” oraz arenę ostatnich Mistrzostw Europy w piłce nożnej- jeden z najpiękniejszych stadionów - Stadion Narodowy.

Było co zwiedzać i zobaczyć na własne oczy.
Należy sądzić, że następne przedsięwzięcie organizowane przez Zarząd Koła będzie nie mniej atrakcyjne. A tym czasem życzymy wszystkim pięknej pogody i wspaniałych wakacji.

 

 
Rejs statkiem

Zarząd Koła realizując ustalenia związane z dziesiątą rocznicą powstania Koła SE i RP zaprosił swoich członków do wzięcia udziału w rejsie statkiem po wielkich jeziorach mazurskich (Guzianka Wielka i Mała, Bełdany, Mikołajskie, Seksty, Śniardwy). Rejs doszedł do skutku 31 maja 2014 roku a wzięło w nim udział 129 członków Koła. Statkiem „Faryj III” dowodził właściciel Eugeniusz Faryj, który ciekawą narracją przybliżył nam historię oraz bogactwo przyrody  tej części   Mazur. Pogoda  sprzyjała - świeciło słońce, wiała lekka bryza – frekwencja i humory dopisały a nasz kolega Krzysztof Augustyniak muzyką i śpiewem umilał pobyt na statku. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

 
Zebranie sprawozdawczo – wyborcze w Kole.

W dniu 22 marca w Kole Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze, na którym dokonano podsumowania 4 letniej działalności Koła oraz wybrano nowe władze.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 22

Stworzone dzięki Joomla!