Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
U W A G A !
Z uwagi na okres wakacyjny,  w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 roku nie będą się odbywały cotygodniowe środowe spotkania a siedziba Koła będzie zamknięta. W sytuacjach nie cierpiących zwłoki prosimy telefonicznie zgłaszać się do członków Zarządu (telefony są dostępne w Biuletynie). Zapraszamy we wrześniu.
Zarząd Koła

 
Wyjazd do Białowieży….

Białowieża

Zgodnie z zapowiedzią 27 – 28 czerwca 2015 Zarząd Koła zorganizował 2 dniową wycieczkę do Białowieży po trasie:  Szczytno – Łomża – Tykocin – Białystok – Supraśl – Białowieża – Hajnówka – Szczytno. Uczestnicy zwiedzili  XIX – wieczne forty w Piątnicy k. Łomży, następnie w Tykocinie – Muzeum Kultury  Żydowskiej , kościół Św. Trójcy oraz zamek Zygmunta Augusta, Muzeum Ikon w Pałacu Archimandrytów w Supraślu, Szlak Dębów Królewskich, a także Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Rezerwat Żubrów w Puszczy Białowieskiej i Sobór Św. Trójcy w Hajnówce ( miejsce sławnych Międzynarodowych Festiwali Pieśni Cerkiewnej ). Uczestniczono także w wieczornej biesiadzie przy ognisku i regionalnej muzyce. W wycieczce wzięło udział 51 osób. Wspaniałą pracę wykonał członek Koła kol. Mirek Karpowicz, który przygotował program i z olbrzymią wiedzą geograficzno - historyczną i dużą swadą przybliżał wszystkim wiedzę o Podlasiu. Wszyscy oczekują na następne wyjazdy.

Galeria zdjęć

 
Jak po zdrowie to do……….

Sarbinowo 2015Tradycyjnie jak co roku  członkowie Koła SE i RP przy WSPol. wybrali się do ośrodka rehabilitacyjnego w Sarbinowie by podreperować nadwątlone wiekiem zdrowie oraz naładować duchowe akumulatory. Urokliwe położenie ośrodka, wycieczki krajoznawcze, bal przebierańców i inne konkursy, a nade wszystko zabiegi rehabilitacyjno – lecznicze i spotkania w wąskim gronie, miały pozytywny wpływ na wszystkich uczestników - wszyscy powrócili do rodzinnych domów bardzo zadowoleni. W wyjeździe brało udział 27 członków Koła.

Galeria zdjęć

 
Wiosenno – letnio w Kole...

Wiosna za oknami lecz w sobotę 6 czerwca pogoda była zupełnie letnia. Członkowie Koła stawili się więc nad pięknym jeziorem Wałpusz k. Szczytna, by na spotkaniu sportowo rekreacyjnym 48 osób mogło miło spędzić czas. Była grochówka, był grill, było ognisko i akordeon, była rekreacja – a więc wszystko co sprzyja miłej zabawie, a nade wszystko rozmowy i wspomnienia Do miłego spotkania podczas następnej imprezy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 24

Stworzone dzięki Joomla!