Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Jak po zdrowie to do……….

Sarbinowo 2015Tradycyjnie jak co roku  członkowie Koła SE i RP przy WSPol. wybrali się do ośrodka rehabilitacyjnego w Sarbinowie by podreperować nadwątlone wiekiem zdrowie oraz naładować duchowe akumulatory. Urokliwe położenie ośrodka, wycieczki krajoznawcze, bal przebierańców i inne konkursy, a nade wszystko zabiegi rehabilitacyjno – lecznicze i spotkania w wąskim gronie, miały pozytywny wpływ na wszystkich uczestników - wszyscy powrócili do rodzinnych domów bardzo zadowoleni. W wyjeździe brało udział 27 członków Koła.

Galeria zdjęć

 
Wiosenno – letnio w Kole...

Wiosna za oknami lecz w sobotę 6 czerwca pogoda była zupełnie letnia. Członkowie Koła stawili się więc nad pięknym jeziorem Wałpusz k. Szczytna, by na spotkaniu sportowo rekreacyjnym 48 osób mogło miło spędzić czas. Była grochówka, był grill, było ognisko i akordeon, była rekreacja – a więc wszystko co sprzyja miłej zabawie, a nade wszystko rozmowy i wspomnienia Do miłego spotkania podczas następnej imprezy.

 
27 maja 2015 r. walne zebranie delegatów PKZP

Zarząd Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej zwołuje na dzień 27 maja 2015 r. Walne Zebranie Delegatów w celu uchwalenia bilansu finansowego za rok 2014.

Zebranie odbędzie się w auli w budynku 11A o godz.13.30.

 

Więcej…
 
Zebranie sprawozdawcze w Kole…

Statut SE i RP nakazuje przeprowadzenie raz w roku Walnego zebrania sprawozdawczego, na którym władze Koła muszą zdać sprawozdanie ze swojej działalności za rok poprzedni. W dniu 28 marca takie zebranie miało miejsce w Kole SE i RP przy WSPol. Zebraniu przewodniczył kol. Zbigniew Nowakowski. Zebranie wysłuchało sprawozdania z działalności Zarządu w roku 2014 złożone przez Prezesa Koła kol. Ryszarda Gidzińskiego oraz sprawozdania finansowego, które złożył skarbnik kol. Henryk Radomski. Z kolei Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Kol. Jerzy Mossakowski przedstawił protokół z przeprowadzonych kontroli z wnioskiem o przyjęcie sprawozdania. Po wystąpieniach rozpoczęła się dyskusja, po zakończeniu której Zebranie podjęło dwie Uchwały przyjmujące sprawozdania i preliminarz budżetowy oraz Uchwałę przyjmującą wnioski zgłoszone w dyskusji. Na zakończenie Zarząd złożył wszystkim członkom serdeczne życzenia wielkanocne.

 

Galeria

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 22

Stworzone dzięki Joomla!