Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Wiosenno – letnio w Kole...

Wiosna za oknami lecz w sobotę 6 czerwca pogoda była zupełnie letnia. Członkowie Koła stawili się więc nad pięknym jeziorem Wałpusz k. Szczytna, by na spotkaniu sportowo rekreacyjnym 48 osób mogło miło spędzić czas. Była grochówka, był grill, było ognisko i akordeon, była rekreacja – a więc wszystko co sprzyja miłej zabawie, a nade wszystko rozmowy i wspomnienia Do miłego spotkania podczas następnej imprezy.

 
27 maja 2015 r. walne zebranie delegatów PKZP

Zarząd Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej zwołuje na dzień 27 maja 2015 r. Walne Zebranie Delegatów w celu uchwalenia bilansu finansowego za rok 2014.

Zebranie odbędzie się w auli w budynku 11A o godz.13.30.

 

Więcej…
 
Zebranie sprawozdawcze w Kole…

Statut SE i RP nakazuje przeprowadzenie raz w roku Walnego zebrania sprawozdawczego, na którym władze Koła muszą zdać sprawozdanie ze swojej działalności za rok poprzedni. W dniu 28 marca takie zebranie miało miejsce w Kole SE i RP przy WSPol. Zebraniu przewodniczył kol. Zbigniew Nowakowski. Zebranie wysłuchało sprawozdania z działalności Zarządu w roku 2014 złożone przez Prezesa Koła kol. Ryszarda Gidzińskiego oraz sprawozdania finansowego, które złożył skarbnik kol. Henryk Radomski. Z kolei Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Kol. Jerzy Mossakowski przedstawił protokół z przeprowadzonych kontroli z wnioskiem o przyjęcie sprawozdania. Po wystąpieniach rozpoczęła się dyskusja, po zakończeniu której Zebranie podjęło dwie Uchwały przyjmujące sprawozdania i preliminarz budżetowy oraz Uchwałę przyjmującą wnioski zgłoszone w dyskusji. Na zakończenie Zarząd złożył wszystkim członkom serdeczne życzenia wielkanocne.

 

Galeria

 
Jubileuszowy X – ty Bal Karnawałowy …….

Wybór soboty 14 lutego br. na organizację tradycyjnego Balu Karnawałowego nie był przypadkowy – była to ostatnia sobota krótkiego w tym roku karnawału, dzień zakochanych popularne „Walentynki”, a także Jubileuszowy X – ty Bal członków Koła będący jednocześnie imprezą zamykającą rozpoczęte w marcu 2014 roku obchody 10 - lecia Koła SE i RP przy WSPol. Bal otworzyli Prezesi Koła kol. kol. Gidziński i Nowakowski, którzy w krótkich słowach popartych multimedialnym pokazem przedstawili historię koła. Po złożeniu życzeń i wypiciu tradycyjnej lampki szampana koledzy prezesi zaskoczyli wszystkie panie bowiem każda z nich otrzymała „Walentynkę” w postaci pięknego lizaka z różnymi dedykacjami. Na zakończenie czynności oficjalnych - nastąpiła niespodzianka – orkiestra zagrała tusz – a na salę wjechał olbrzymi tort nawiązujący do rocznicy a panowie swoim walentynkom serwowali ten tort oraz kawę i herbatę. Po tych wszystkich czynnościach zespół „Kapela Jakubowa” Tadeusza Macheli rozpoczął zabawę trwającą do rana. Było miło, wesoło a przede wszystkim było fantastycznie. Do zobaczenia za rok…..

galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 22

Stworzone dzięki Joomla!