Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Spotkanie z Komendantem

Komendant Wyższej Szkoły Policji insp. dr hab. Piotr Bogdalski przyjął delegację koła w składzie: prezes Ryszard Gidziński, wiceprezesi- Zbigniew Nowakowski i Wojciech Ostrycharz, sekretarz Danuta Kubiak, skarbnik Henryk Radomski, członek zarządu Stanisław Stefanowicz i redaktor naczelny Biuletynu Informacyjnego ZG SEiRP Janusz Borowiński. Prezes pogratulował komendantowi uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego. Z okazji jubileuszu 25-lecia naszej organizacji wręczono Medale XXV Lat Stowarzyszenia: komendantowi insp. Piotrowi Bogdalskiemu, kanclerzowi insp. Krzysztofowi Baranowi, kierownikowi Działu Wydawnictw i Poligrafii mł. insp. Aleksandrowi Babińskiemu i kierownik Sekcji Żywnościowej Agnieszce Długołęckiej. Kierownictwo uczelni zapoznało się z dorobkiem i zamierzeniami koła. Zarząd zwrócił uwagę na zbiurokratyzowaną procedurę rozdysponowania funduszu socjalnego. Komendant postanowił rozważyć jej uproszczenie i zadeklarował wolę kontynuowania współpracy ze szkolnym kołem SEiRP.

Więcej…
 
Z życia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Koła przy WSPol w Szczytnie

W trakcie wakacji członkowie Koła SE i RP również odpoczywali. Na terenie szkoły, w tym czasie, w dniu 22/07/2015 odbywała się uroczystość związana ze świętem Policji, a dnia 22/08/2015 odbyła się promocja na pierwszy stopień oficerski. Uroczystość ta została zaszczycona obecnością Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

 

Więcej…
 
Powołanie zespołu do kontaktów z mediami

Zarząd SE i RP przy WSPol. w Szczytnie informuje, że w dniu 21/10/2015 na posiedzeniu Zarządu powołał zespół kontaktów z mediami w składzie:

1/ Zdzisław Wnukowicz tel. 609556929, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2/ Janusz Borowiński tel. 697345388, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
„GRZYBY NA EMERYCKICH STOŁACH”

Zarząd Koła SE i RP dnia 10/10/2015 zorganizował spotkanie sportowo - integracyjne członków i ich rodzin "Grzyby na emeryckich stołach". Spotkanie odbyło się w lasach wokół Ośrodka Wypoczynkowego w Wałpuszu. Uczestnicy zostali poczęstowani zupą fasolową z "wkładką", pieczonymi kiełbaskami i ziemniakami na ognisku. Mimo nie najlepszej pogody - po nocnym przymrozku - spotkaniu towarzyszyła dobra atmosfera, a szczególnie gdy na niebie zaczęło świecić słońce. W trakcie spotkania Prezes Koła R. Gidziński zapoznał obecnych o przyszłych planach działalności - wyjazd na spektakl teatralny do Olsztyna i możliwość sanatoryjnego leczenia. Towarzystwo wracało do domów w dobrych nastrojach, mimo słabego zbioru grzybów.

Do następnego spotkania.

Tekst i zdjęcia : Zdzisław Wnukowicz

galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 24

Stworzone dzięki Joomla!