Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Powołanie zespołu do kontaktów z mediami

Zarząd SE i RP przy WSPol. w Szczytnie informuje, że w dniu 21/10/2015 na posiedzeniu Zarządu powołał zespół kontaktów z mediami w składzie:

1/ Zdzisław Wnukowicz tel. 609556929, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2/ Janusz Borowiński tel. 697345388, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
„GRZYBY NA EMERYCKICH STOŁACH”

Zarząd Koła SE i RP dnia 10/10/2015 zorganizował spotkanie sportowo - integracyjne członków i ich rodzin "Grzyby na emeryckich stołach". Spotkanie odbyło się w lasach wokół Ośrodka Wypoczynkowego w Wałpuszu. Uczestnicy zostali poczęstowani zupą fasolową z "wkładką", pieczonymi kiełbaskami i ziemniakami na ognisku. Mimo nie najlepszej pogody - po nocnym przymrozku - spotkaniu towarzyszyła dobra atmosfera, a szczególnie gdy na niebie zaczęło świecić słońce. W trakcie spotkania Prezes Koła R. Gidziński zapoznał obecnych o przyszłych planach działalności - wyjazd na spektakl teatralny do Olsztyna i możliwość sanatoryjnego leczenia. Towarzystwo wracało do domów w dobrych nastrojach, mimo słabego zbioru grzybów.

Do następnego spotkania.

Tekst i zdjęcia : Zdzisław Wnukowicz

galeria zdjęć

 
U W A G A !
Z uwagi na okres wakacyjny,  w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 roku nie będą się odbywały cotygodniowe środowe spotkania a siedziba Koła będzie zamknięta. W sytuacjach nie cierpiących zwłoki prosimy telefonicznie zgłaszać się do członków Zarządu (telefony są dostępne w Biuletynie). Zapraszamy we wrześniu.
Zarząd Koła

 
Wyjazd do Białowieży….

Białowieża

Zgodnie z zapowiedzią 27 – 28 czerwca 2015 Zarząd Koła zorganizował 2 dniową wycieczkę do Białowieży po trasie:  Szczytno – Łomża – Tykocin – Białystok – Supraśl – Białowieża – Hajnówka – Szczytno. Uczestnicy zwiedzili  XIX – wieczne forty w Piątnicy k. Łomży, następnie w Tykocinie – Muzeum Kultury  Żydowskiej , kościół Św. Trójcy oraz zamek Zygmunta Augusta, Muzeum Ikon w Pałacu Archimandrytów w Supraślu, Szlak Dębów Królewskich, a także Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Rezerwat Żubrów w Puszczy Białowieskiej i Sobór Św. Trójcy w Hajnówce ( miejsce sławnych Międzynarodowych Festiwali Pieśni Cerkiewnej ). Uczestniczono także w wieczornej biesiadzie przy ognisku i regionalnej muzyce. W wycieczce wzięło udział 51 osób. Wspaniałą pracę wykonał członek Koła kol. Mirek Karpowicz, który przygotował program i z olbrzymią wiedzą geograficzno - historyczną i dużą swadą przybliżał wszystkim wiedzę o Podlasiu. Wszyscy oczekują na następne wyjazdy.

Galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 22

Stworzone dzięki Joomla!