Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
SPOTKANIE WIGILIJNE W SEiRPol. PRZY WSPol SZCZYTNO

W dniu 18 grudnia 2015 r. członkowie i ich rodziny Koła SEiRPol. przy WSPol. uczestniczyli w wieczorze wigilijno - opłatkowym. Na miejscu spotkania zaproszonych gości i członków Stowarzyszenia oraz ich rodzin przywitał Prezes Zarządu Ryszard Gidziński, a wśród nich mł.insp. Pawła Ciszka - przedstawiciela kierownictwa WSPol. i kapelana pomocniczego WSPol. Andrzeja Preussa.

Następnie po przekazaniu ważnych organizacyjnych informacji, Prezes złożył serdeczne świąteczne i noworoczne życzenia. Z kolei zaproszeni goście zabrali głos, składając życzenia w swoim i reprezentowanych przez nich przedstawicieli, łamiąc się opłatkiem.

W 2015 r. były rocznice związane z powstaniem SE i RP. W związku z tym na wniosek Zarządu Koła Ryszard Gidziński wręczył siedemnastu członkom Koła nr 22 przy WSPol. Medale XXV lecia powstania Stowarzyszenia.

Zebrani na spotkaniu w przyjaznej i podniosłej atmosferze przy dźwiękach kolęd dzieląc się opłatkiem składali  sobie nawzajem indywidualne życzenia. Częstując się tradycyjnymi potrawami oraz herbatą i kawą rozbrzmiewał gwar prowadzonych rozmów uczestników spotkania. Do następnego spotkania.

galeria zdjęć

Więcej…
 
Wyjazd do teatru

Miłośnicy teatru udali się 29 listopada do Olsztyna na spektakl „Żona do adopcji” wystawiany w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. W przedstawieniu uczestniczyło 47 członków koła i pracowników uczelni. Sztuka ukazywała relacje damsko - męskie w komediowej formie. Reakcje na widowni i uśmiechy na twarzach w drodze powrotnej nie pozostawiały wątpliwości, że nie był to czas stracony.

Zdzisław Wnukowicz

 
Spotkanie z Komendantem

Komendant Wyższej Szkoły Policji insp. dr hab. Piotr Bogdalski przyjął delegację koła w składzie: prezes Ryszard Gidziński, wiceprezesi- Zbigniew Nowakowski i Wojciech Ostrycharz, sekretarz Danuta Kubiak, skarbnik Henryk Radomski, członek zarządu Stanisław Stefanowicz i redaktor naczelny Biuletynu Informacyjnego ZG SEiRP Janusz Borowiński. Prezes pogratulował komendantowi uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego. Z okazji jubileuszu 25-lecia naszej organizacji wręczono Medale XXV Lat Stowarzyszenia: komendantowi insp. Piotrowi Bogdalskiemu, kanclerzowi insp. Krzysztofowi Baranowi, kierownikowi Działu Wydawnictw i Poligrafii mł. insp. Aleksandrowi Babińskiemu i kierownik Sekcji Żywnościowej Agnieszce Długołęckiej. Kierownictwo uczelni zapoznało się z dorobkiem i zamierzeniami koła. Zarząd zwrócił uwagę na zbiurokratyzowaną procedurę rozdysponowania funduszu socjalnego. Komendant postanowił rozważyć jej uproszczenie i zadeklarował wolę kontynuowania współpracy ze szkolnym kołem SEiRP.

Więcej…
 
Z życia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Koła przy WSPol w Szczytnie

W trakcie wakacji członkowie Koła SE i RP również odpoczywali. Na terenie szkoły, w tym czasie, w dniu 22/07/2015 odbywała się uroczystość związana ze świętem Policji, a dnia 22/08/2015 odbyła się promocja na pierwszy stopień oficerski. Uroczystość ta została zaszczycona obecnością Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 22

Stworzone dzięki Joomla!