Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Z życia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Koła przy WSPol w Szczytnie

W trakcie wakacji członkowie Koła SE i RP również odpoczywali. Na terenie szkoły, w tym czasie, w dniu 22/07/2015 odbywała się uroczystość związana ze świętem Policji, a dnia 22/08/2015 odbyła się promocja na pierwszy stopień oficerski. Uroczystość ta została zaszczycona obecnością Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

 

Więcej…
 
Powołanie zespołu do kontaktów z mediami

Zarząd SE i RP przy WSPol. w Szczytnie informuje, że w dniu 21/10/2015 na posiedzeniu Zarządu powołał zespół kontaktów z mediami w składzie:

1/ Zdzisław Wnukowicz tel. 609556929, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2/ Janusz Borowiński tel. 697345388, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
„GRZYBY NA EMERYCKICH STOŁACH”

Zarząd Koła SE i RP dnia 10/10/2015 zorganizował spotkanie sportowo - integracyjne członków i ich rodzin "Grzyby na emeryckich stołach". Spotkanie odbyło się w lasach wokół Ośrodka Wypoczynkowego w Wałpuszu. Uczestnicy zostali poczęstowani zupą fasolową z "wkładką", pieczonymi kiełbaskami i ziemniakami na ognisku. Mimo nie najlepszej pogody - po nocnym przymrozku - spotkaniu towarzyszyła dobra atmosfera, a szczególnie gdy na niebie zaczęło świecić słońce. W trakcie spotkania Prezes Koła R. Gidziński zapoznał obecnych o przyszłych planach działalności - wyjazd na spektakl teatralny do Olsztyna i możliwość sanatoryjnego leczenia. Towarzystwo wracało do domów w dobrych nastrojach, mimo słabego zbioru grzybów.

Do następnego spotkania.

Tekst i zdjęcia : Zdzisław Wnukowicz

galeria zdjęć

 
U W A G A !
Z uwagi na okres wakacyjny,  w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 roku nie będą się odbywały cotygodniowe środowe spotkania a siedziba Koła będzie zamknięta. W sytuacjach nie cierpiących zwłoki prosimy telefonicznie zgłaszać się do członków Zarządu (telefony są dostępne w Biuletynie). Zapraszamy we wrześniu.
Zarząd Koła

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 22

Stworzone dzięki Joomla!