Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
„STATKIEM PO TRAWIE”

„STATKIEM PO TRAWIE”

Zarząd koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. w Szczytnie zorganizował spotkanie na statku przybliżając nam region Warmii i Mazur. Spotkanie zostało zorganizowanie wspólnie z NSZZ Policjantów w WSPol. Ze względu na dużą ilość chętnych emerytów i członków NSZZP spotkanie odbyło się w dniach 18 i 25 września 2016 r., w którym udział wzięło 127 osób.

Więcej…
 
ŚWIĘTO POLICJI W WYŻSZEJ SZKOLE POLICJI W SZCZYTNIE

Dnia 03 sierpnia 2016 r w WSPol. w Szczytnie odbyła się uroczystość z okazji święta  policji garnizonu warmińsko-mazurskiego. W uroczystości wzięli udział: Sekretarz Stanu w  MSW i    A Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk, Komendant - rektor: insp. dr hab. Piotr Bogdalski, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego w Olsztynie SE i RPol  Jerzy K. Kowalewicz, przedstawiciele służb podległych MSW i A, duchowieństwa, miasta i powiatu Szczytno, władz wojewódzkich, związków zawodowych. W uroczystości uczestniczyli również mieszkańcy Szczytna, rodziny i znajomi policjantów, strażaków i żołnierzy.

Święto rozpoczęto przemarszem pododdziałów i orkiestry reprezentacyjnej policji, która odegrała hymn państwowy. Następnie nastąpiło uroczyste wręczanie zasłużonym osobom odznaczeń i mianowanie na wyższy stopień policjantów, żołnierzy i strażaków.

Po części oficjalnej nastąpiły wystąpienia przedstawicieli Policji, duchowieństwa, władz wojewódzkich, miejskich i związków zawodowych, w których gratulowano odznaczonym i mianowanym na wyższy stopień oraz dziękowano za trud poniesiony szczególnie w trakcie obrad Nato i Świtowych Dni Młodzieży w Polsce. Gratulacje wyróżnionym składali swoim bliskim znajomi i członkowie rodzin.

Więcej…
 
U W A G A !

Z uwagi na okres wakacyjny,  w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 roku nie będą się odbywały cotygodniowe środowe spotkania a siedziba Koła będzie zamknięta. W sytuacjach nie cierpiących zwłoki prosimy telefonicznie zgłaszać się do członków Zarządu (telefony są dostępne w Biuletynie). Zapraszamy we wrześniu.

 

Zarząd Koła

 
12 maja 2016 r. Walne Zebranie Delegatów Zarządu PKZP

Zarząd Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej zwołuje na dzień 12 maja 2016 r. Walne Zebranie Delegatów w celu uchwalenia bilansu finansowego za rok 2015 oraz rozpatrzenia wniosku Zarządu PKZP o dokonanie zmian w Statucie PKZP (projekt uchwały w załączeniu).

Zebranie odbędzie się w sali 131 w budynku 11A o godz.12.30.

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 24

Stworzone dzięki Joomla!