Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Wyjazd do teatru

Miłośnicy teatru udali się 29 listopada do Olsztyna na spektakl „Żona do adopcji” wystawiany w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. W przedstawieniu uczestniczyło 47 członków koła i pracowników uczelni. Sztuka ukazywała relacje damsko - męskie w komediowej formie. Reakcje na widowni i uśmiechy na twarzach w drodze powrotnej nie pozostawiały wątpliwości, że nie był to czas stracony.

Zdzisław Wnukowicz

 
Spotkanie z Komendantem

Komendant Wyższej Szkoły Policji insp. dr hab. Piotr Bogdalski przyjął delegację koła w składzie: prezes Ryszard Gidziński, wiceprezesi- Zbigniew Nowakowski i Wojciech Ostrycharz, sekretarz Danuta Kubiak, skarbnik Henryk Radomski, członek zarządu Stanisław Stefanowicz i redaktor naczelny Biuletynu Informacyjnego ZG SEiRP Janusz Borowiński. Prezes pogratulował komendantowi uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego. Z okazji jubileuszu 25-lecia naszej organizacji wręczono Medale XXV Lat Stowarzyszenia: komendantowi insp. Piotrowi Bogdalskiemu, kanclerzowi insp. Krzysztofowi Baranowi, kierownikowi Działu Wydawnictw i Poligrafii mł. insp. Aleksandrowi Babińskiemu i kierownik Sekcji Żywnościowej Agnieszce Długołęckiej. Kierownictwo uczelni zapoznało się z dorobkiem i zamierzeniami koła. Zarząd zwrócił uwagę na zbiurokratyzowaną procedurę rozdysponowania funduszu socjalnego. Komendant postanowił rozważyć jej uproszczenie i zadeklarował wolę kontynuowania współpracy ze szkolnym kołem SEiRP.

Więcej…
 
Z życia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Koła przy WSPol w Szczytnie

W trakcie wakacji członkowie Koła SE i RP również odpoczywali. Na terenie szkoły, w tym czasie, w dniu 22/07/2015 odbywała się uroczystość związana ze świętem Policji, a dnia 22/08/2015 odbyła się promocja na pierwszy stopień oficerski. Uroczystość ta została zaszczycona obecnością Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

 

Więcej…
 
Powołanie zespołu do kontaktów z mediami

Zarząd SE i RP przy WSPol. w Szczytnie informuje, że w dniu 21/10/2015 na posiedzeniu Zarządu powołał zespół kontaktów z mediami w składzie:

1/ Zdzisław Wnukowicz tel. 609556929, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2/ Janusz Borowiński tel. 697345388, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 22

Stworzone dzięki Joomla!