Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
Spotkanie opłatkowe.

 

Tradycyjnie Zarząd koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. w Szczytnie, dnia 22 grudnia 2016 r. zorganizował spotkanie wigilijne. W spotkaniu oprócz członków koła udział wzięli zastępca komendanta - rektora insp. dr Danuta Bukowiecka i kapelan szkoły ks. prof. dr hab. Edward Wiszowaty  . Po złożeniu życzeń świątecznych przez przedstawiciela Zarządu i zaproszonych gości uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia.

Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze wspominając poprzednie takie spotkania. Najczęściej życzono zdrowia, spokoju i oby następne spotkanie odbyło się w szerszym gronie.

Posiedzenia Zarządu odbywają się w każdą środę w godz. 10:00 - 12:00

 

Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami

I rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc

I niech zostanie na 12 miesięcy z Wami

Do siego roku życzy Zarząd SEiRP.

 

Więcej…
 
Życzenia 2016

 
WERNISAŻ

 

Z inicjatywy Zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów koła przy WSPol. w Szczytnie w dniu 20-10-2016 r. w Galerii Sztuki WSPol. odbył się wernisaż pt. „Ukryte talenty”. Wystawa pokazała twórczość artystyczną członków koła, a otwarcia dokonał Przewodniczący Koła Ryszard Gidziński.

Więcej…
 
Uroczystości w jednym miejscu i czasie.

W dniu 11/10/2016 w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się trzy uroczystości: nadanie imienia dla jednej z sal biblioteki szkoły, inauguracja roku akademickiego i promocja na stopień oficerski.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 24

Stworzone dzięki Joomla!