Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
WERNISAŻ

 

Z inicjatywy Zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów koła przy WSPol. w Szczytnie w dniu 20-10-2016 r. w Galerii Sztuki WSPol. odbył się wernisaż pt. „Ukryte talenty”. Wystawa pokazała twórczość artystyczną członków koła, a otwarcia dokonał Przewodniczący Koła Ryszard Gidziński.

Więcej…
 
Uroczystości w jednym miejscu i czasie.

W dniu 11/10/2016 w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się trzy uroczystości: nadanie imienia dla jednej z sal biblioteki szkoły, inauguracja roku akademickiego i promocja na stopień oficerski.

Więcej…
 
„STATKIEM PO TRAWIE”

„STATKIEM PO TRAWIE”

Zarząd koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. w Szczytnie zorganizował spotkanie na statku przybliżając nam region Warmii i Mazur. Spotkanie zostało zorganizowanie wspólnie z NSZZ Policjantów w WSPol. Ze względu na dużą ilość chętnych emerytów i członków NSZZP spotkanie odbyło się w dniach 18 i 25 września 2016 r., w którym udział wzięło 127 osób.

Więcej…
 
ŚWIĘTO POLICJI W WYŻSZEJ SZKOLE POLICJI W SZCZYTNIE

Dnia 03 sierpnia 2016 r w WSPol. w Szczytnie odbyła się uroczystość z okazji święta  policji garnizonu warmińsko-mazurskiego. W uroczystości wzięli udział: Sekretarz Stanu w  MSW i    A Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk, Komendant - rektor: insp. dr hab. Piotr Bogdalski, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego w Olsztynie SE i RPol  Jerzy K. Kowalewicz, przedstawiciele służb podległych MSW i A, duchowieństwa, miasta i powiatu Szczytno, władz wojewódzkich, związków zawodowych. W uroczystości uczestniczyli również mieszkańcy Szczytna, rodziny i znajomi policjantów, strażaków i żołnierzy.

Święto rozpoczęto przemarszem pododdziałów i orkiestry reprezentacyjnej policji, która odegrała hymn państwowy. Następnie nastąpiło uroczyste wręczanie zasłużonym osobom odznaczeń i mianowanie na wyższy stopień policjantów, żołnierzy i strażaków.

Po części oficjalnej nastąpiły wystąpienia przedstawicieli Policji, duchowieństwa, władz wojewódzkich, miejskich i związków zawodowych, w których gratulowano odznaczonym i mianowanym na wyższy stopień oraz dziękowano za trud poniesiony szczególnie w trakcie obrad Nato i Świtowych Dni Młodzieży w Polsce. Gratulacje wyróżnionym składali swoim bliskim znajomi i członkowie rodzin.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 22

Stworzone dzięki Joomla!