Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
SPOTKANIE SPORTOWO-INTEGRACYJNE KOŁA SIEiRP PRZY WSPol. W SZCZYTNIE

W dniu 17 czerwca 2017 r. odbyło się wiosenne spotkanie członków Koła RE i R przy WSPol. w Szczytnie. Spotkanie nad jeziorem Wałpusz - na terenie ośrodka wypoczynkowego, przebiegało na świeżym powietrzu. Uczestnicy spotkania raczyli się gorącą grochówką oraz "wypiekami" z ogniska i grilla. Dobra wiosenna pogoda sprzyjała miłemu spotkaniu przy wesołej atmosferze. Wspomnieniom członków koła nie było końca, a szczególnie wesołe sytuacje z czasów pracy zawodowej najbardziej śmieszyły. Spotkanie przebiegło w miłej, wesołej, pogodnej atmosferze.
Do następnego spotkania.

Galeria zdjęć

Tekst
Zdzisław Wnukowicz
Zdjęcia
Zbigniew Nowakowski

 
WALNE ZEBRANIE KOŁA SEiRP PRZY WSPol. W SZCZYTNIE.

W dniu 25 marca 2017 r. o godzinie 10:15  odbyło się Walne Zebranie na terenie WSPol-u. Przykra sprawa, że na 235 członków w zebraniu uczestniczyły tylko 34 osoby. Czyżby pozostałych nie interesowały poczynania i plany na przyszłość Koła ?

Było to typowe Walne Zebranie, do którego zobowiązuje Statut Stowarzyszenia, o charakterze  organizacyjno - informacyjnym. Na spotkanie zaproszono Burmistrz Miasta Szczytna Danutę Górską i jej zastępcę Krzysztofa Kaczmarczyka. Wymienieni w formie pokazu multimedialnego przedstawili zamierzenia i tryb działalności Centrum Nauki InnoPolice które powstanie w Szczytnie przy ul. Solidarności. Jest to inwestycja - zamierzenie o znacznych rozmiarach, a o których bliżej można zapoznać się na stronie internetowej { http://innopolice.pl }
Po pokazie i wyborze obowiązujących komisji do sprawnego przeprowadzenia zebrania Prezes Koła Ryszard Gidziński złożył sprawozdanie z działalności za 2016 r. Sprawozdania swoje przedstawili również „szefowie” komisji finansów i rewizyjnej. Sprawozdania przyjęto bez uwag.
Następnie omówiono zamierzenia i plany na 2017 r.  Z wypowiedzi zebranych wynikało, że jest nadal zainteresowanie wycieczką do Krakowa. Zależne jest to jednak od strony organizacyjnej - podróż, noclegi, koszta itp. z których wynika, że jest barak możliwości przelotu z lotniska w Szymanach do Krakowa. Padła wobec tego propozycja wycieczki na wybrzeże - Trójmiasto.
Sprawozdanie z przebiegu Walnego Zebrania znajduje się w siedzibie Koła, z którym można zapoznać się w każdą środę miesiąca w godzinach 10:00 - 12:00 (oprócz miesiąca lipiec - sierpień). Do następnego spotkania.

Więcej…
 
ZABAWA KARNAWAŁOWA W WSPOL.

W karnawale same bale - dnia 18/02/2017 r. Zarząd Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych, wspólnie NSZZ Policjantów w WSPol. w Szczytnie zorganizował bal karnawałowy. Impreza odbyła się w sali weselnej "Krystyna" w Korpelach k/Szczytna. Bal otworzył Prezes Stowarzyszenia Ryszard Gidziński.

W zabawie wzięły udział 141 osoby - emeryci i pracownicy WSPol. Do tańca przygrywała kapela Tadeusza Macheli. Był to czternasty bal emerytów i rencistów policyjnych.

Uczestnicy imprezy, bez względu na wiek, pięknie bawili się, a na twarzach widać było radość. Emeryci nie ustępowali w tańcach młodym pracownikom szkoły. Sala taneczna była ładnie udekorowana, a "jadło" było smaczne i zróżnicowane. Ostatni uczestnicy zabawy salę opuszczali, z żalem, że to już koniec o godz. 4:00.

Bal był udany. Do zobaczenia za rok.

" W karnawale same bale. Wszyscy gonią jak najęci. Król z królową tańczą sambę przegryzając gumę mambę, a policjant swym lizakiem, pokazuje figę z makiem"

GALERIA ZDJĘĆ

Tekst i zdjęcia

Zdzisław Wnukowicz

 
Numer rachunku bankowego SEiR

Bank BGŻ BNP PARIBAS

Nr 64 2030 0045 1110 0000 0419 2360

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 24

Stworzone dzięki Joomla!