Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy WSPol.
W piątek 4 czerwca na wieczną służbę odszedł w wieku 84 lat płk dr Stanisław Czerw.

 


Nasz Kolega członek założyciel Koła, służbę w SOMO rozpoczął przed 1960 rokiem jako specjalista od kryminalistyki i kryminologii. Przez wiele lat pracy kierował najpierw w Wyższej Szkole Oficerskiej Wydziałem Kryminalistyki i Kryminologii a następnie w Wyższej Szkole Policji Katedrą Kryminalistyki i Kryminologii. Osiągał wspaniałe sukcesy w tej dziedzinie a największym chyba było wyszkolenie tysięcy oficerów dla polskiej Milicji i Policji, którzy w swoich jednostkach podjęli pracę w tej specjalności. Był sportowcem - piłkarzem w Klubie "Podchorążak " funkcjonującym w owym czasie w szkole. Społecznik , dusza Towarzystwa i wielce Prawy Człowiek. Zasmuceni tym wydarzeniem, żegnamy cię Stanisławie. Cześć Twojej Pamięci.

Ewo wspaniała Małżonko Twojego Staszka przyjmij nasze głębokie wyrazy współczucia a na Twoje ręce składamy je całej Twojej Rodzinie prosząc o ich przekazanie.

Zarząd i wszyscy Członkowie Koła SE i RP przy WSPol w Szczytnie.

Zainteresowanych informujemy, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 10 czerwca o godz 11.00 na Cmentarzu Komunalnym . Oprawę pogrzebu organizuje Zakład Pogrzebowy Państwa Aliny i Zygmunta Kobiałek.

 
Życzenia wielkanocne 2021

Aby te Święta Wielkanocne przepełnione były Pokojem, Miłością i odpoczynkiem w gronie najbliższych. Niech radosny Świąteczny Dzień wniesie nadzieję, a powracająca do życia natura będzie natchnieniem w codziennym życiu. W tym świątecznym czasie przesyłamy wszystkim serdeczne życzenia świąteczne.

 

Zarząd Koła
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych
przy WSPol w Szczytnie.
 
Zbieramy na respirator dla szpitala

To hasło jakże teraz aktualne -   społeczeństwo bierze sprawy w swoje ręce.

W Szczytnie na mieszkańców można zawsze liczyć.

Starosta szczycieński i dyrekcja Szpitala Powiatowego ZOZ zwróciła się z apelem do mieszkańców o dobrowolną składkę na zakup respiratora dla szpitala i karetki pogotowia. Wychodząc z założenia, że emerytom może być bardzo potrzebne takie urządzenie, Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działające przy Wyższej Szkole Policji podjął "zdalnie" uchwałę w tej sprawie i  w dniu 30 marca dokonał przelewu  kwoty 1500 złotych na powołane w tym celu konto.

Innym zainteresowanym darczyńcom podajemy dane do ewentualnego przelewu Zakład Opieki Zdrowotnej w Szczytnie nr konta 33 8838 0005 2001 0000 0417 0001 a w tytule przelewu dopisek RESPIRATOR.

 
BAL KARNAWAŁOWY 2020…..

Bal karnawałowy, jaki Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol zorganizował w sobotę 22 lutego 2020 roku w restauracji „Zacisze”, kończył tegoroczny karnawał i jednocześnie był ostatnią imprezą zorganizowaną z okazji obchodów 15 lecia powstania Koła. Do udziału w zabawie oprócz członków Koła, zaproszeni zostali członkowie NSZZ Policjantów w WSPol. Bal rozpoczęli przedstawiciele Zarządów Kół SE i RP i NSZZP, którzy powitali uczestników. Balowiczom do tańca przygrywał DJ, który tak dobierał muzykę, aby odpowiadała bawiącym się osobom. Niewątpliwą atrakcją był „wjazd pieczonych indyków”, które ufundował członek naszego Koła - dziękujemy.

Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Uczestnicy bawili się chętnie, a z wypowiedzi, jakie się dało usłyszeć z ich ust wynika, że bal był udany, i należałoby takie częściej organizować. Jak oświadczyli organizatorzy, takie zabawy cieszą się „wzięciem”.

Do następnego spotkania na balu.

Zdjęcia i tekst

Zdzisław Wnukowicz

GALERIA ZDJĘĆ

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 22

Stworzone dzięki Joomla!